تنظیمات دوربین مداربسته داهوا

در این صفحه مطالب آموزشی در ارتباط با تنظیمات دوربین داهوا را انتخاب و بخوانید. آموزش تصویری تنظیمات دی وی ار و دوربین مداربسته داهوا یکی از درخواست های مشتریان داهوا بوده که در این صفحه به راحتی در دسترس قرار گرفته است. در صورتی که بخواهید دستگاه یا دوربین خود را تنظیم کنید کافیست موضوع خود را در لیست آموزش کانفیگ داهوا بیابید و روی آن کلیک کنید.

تنظیمات ضبط داهوا
تنظیمات رزولوشن داهوا
تغییر IP دوربین داهوا
تنظیمات دی وی ار داهوا
دفترچه فارسی DVR داهوا
آموزش انتقال تصویر داهوا
بکاپ گیری از دوربین داهوا
تنظیمات رنگ دوربین داهوا
فعالسازی تشخیص چهره داهوا
تعریف یوزر و حساب کاربری داهوا
ریست پسورد دی وی ار داهوا
فعالسازی ساتا در دستگاه داهوا

تنظیمات  کلی دوربین مداربسته و دستگاه ضبط

تنظیم مدت زمان ضبط دوربین مداربسته
تنظیمات دوربین مدار بسته

آشنایی با شرکت داهوا

داهوا یکی از برندهای معتبر دوربین مداربسته در ایران است که علاوه بر کیفیت محصول از قیمت مناسبی نیز برخوردار است. شرکت داهوا با عرضه محصولات با کیفیت داهوا در ایران و ارائه خدمات پس از فروش سعی دارد تا مشتریان را در داشتن یک سیستم نظارتی امن و با دوام یاری دهد. تیم حرفه ای نصب شرکت نیز برای پروژه های نصب ارائه خدمت می کنند. در صورتی که نیاز به نصب دوربین مداربسته دارید می توانید فرم درخواست نصب دوربین مداربسته را تکمیل و ارسال نمایید. همکاران ما بعد از دریافت و بررسی درخواست، با شما تماس خواهند گرفت تا برای مراحل بعدی از جمله بازدید از محل هماهنگ کنند.

بعد از نصب و راه اندازی دوربین و سیستم مداربسته تنظیمات و تست انجام می شود. تنظیمات دوربین داهوا توسط متخصصین این امر انجام می شود و در صورتی که دوربین شما دارای قابلیت خاص و یا عملکرد ویژه ای باشد شما را برای بهره مندی از این قابلیت راهنمایی خواهند کرد. بخش از تنظیمات دوربین داهوا و دستگاه داهوا به همراه تنظیم دوربین مداربسته به طور کلی در این صفحه قابل دسترسی است. اگر در ارتباط با دوربین های مداربسته دانش فنی دارید به راحتی با این مطالب می توانید بخش زیادی از کارهای تنظیماتی را انجام دهید. شما از طریق سایت می توانید به آموزش های مجازی و از راه دور این شرکت در حوزه دوربین مداربسته دسترسی داشته باشید. در صورتی که در ارتباط با هر موضوعی سوال یا ابهامی دارید در انتهای همان مطلب با در میان بگذارید. 

ممکن است برخی از موضوعات در مطالب آموزشی وجود نداشته باشند در این صورت با پیشنهاد شما گرداوری مطلب کاربردی در این ارتباط در اولویت قرار خواهد گرفت. همچنین می توانید قبل از خرید از فروشگاه داهوا سوالات خود را از کارشناسان ما بپرسید و مشاوره رایگان دریافت کنید. اطلاعات قبل از خرید دوربین مداربسته کمک می کند تا با در نظر گرفتن بودجه مشخص، کالای با کیفیت و کاربردی را خریداری کنید. 

مشاوره رایگان قبل از خرید

مشاوره خرید داهوا

اقدامات لازم برای انتقال تصویر دوربین مداربسته

برای انتقال تصویر دوربین مداربسته داهوا لازم است در ابتدا نرم افزار مدیریت تصویر یا انتقال تصویر را دانلود کنید. دقت داشته باشید اگر دوربین های مداربسته شما از برند خاصی است نسبت به شناخت نرم افزارهای مربوط به آن برند اقدام کنید. برخی از برندها تنها با نرم افزارهای اختصاصی همان برند عمل می کنند. ممکن است نرم افزارهای عمومی برای آنها کار کند اما تمام قابلیت های دوربین از طریق آن نرم افزار در دسترس نخواهد بود. بنابراین ابتدا نرم افزار مناسبی را انتخاب و دانلود کنید. نرم افزارهای انتقال تصویر دوربین داهوا را از طریق لینک زیر دریافت کنید.

نرم افزار دوربین داهوا

انتقال تصویر P2P چیست

Tripwire در دوربین داهوا چیست

Missing Object در دوربین داهوا چیست