نرم افزار دوربین مداربسته داهوا

نرم افزارهای دوربین داهوا

نرم افزار DMSS

اولین نرم افزار DMSS است که شما از طریق آن می توانید تصاویر را از راه دور و به کمک موبایل با سیستم عامل اندروید یا IOS مشاهده کنید. نرم افزار را از طریق لینک زیر دانلود کنید.

دانلود نرم افزار DMSS
نرم افزار داهوا

نرم افزار Smart PSS

دومین نرم افزاری که معرفی می کنیم Smart PSS است. با استفاده از این نرم افزار تصاویر دوربین های مداربسته خود را از راه دور و بر روی کامپیوتر و لپ تاپ از طریق وب نظارت کنید.

دانلود نرم افزار Smart PSS
نرم افزار دوربین داهوا

نرم افزار DSS

نرم افزار سوم DSS است. یک نرم افزار مدیریت تصاویر با ساختار کلاینت/ سروری است. این نرم افزار نیز توسط شرکت فناوری های داهوا طراحی و ارائه شده است. از لینک زیر دانلود کنید.

دانلود نرم افزار DSS

معرفی نرم افزار دوربین مداربسته داهوا

برای انتقال تصویر دوربین های مداربسته نیاز به نرم افزارهای خاصی است که بتوان از راه دور به تصاویر دسترسی داشت. البته نرم افزارهای دوربین مداربسته تنها برای انتقال تصویر کاربرد ندارند بلکه از طریق آنها می توانید تنظیمات دوربین ها را نیز انجام دهید. شرکت های معتبر فعال در زمینه دوربین و سیستم های مداربسته به علت بالا بودن تقاضای کاربران نسبت به دسترسی و کار راحت با دوربین مداربسته، سعی دارند نسخه های جدیدی از رابط های کاربری خود مطابق با نیاز کاربران طراحی و ارائه کنند. کمپانی داهوا نیز برای مشتریان خود نرم افزارهایی طراحی کرده است که بسیار کاربرپسند و ساده است. رابط های کاربری با نصب و کار آسان از محبوب ترین نرم افزارها محسوب می شوند.

نرم افزار DMSS

کلیه تجهیزات داهوا مانند دوربین مداربسته و دستگاه های Dahua، سیستم کنترل دسترسی (Access point) و آلارم داهوا با نرم افزار DMSS   از طریق وب قابل مشاهده و مدیریت توسط کاربر هستند. این نرم افزار را می توانید در انواع تلفن های همراه و تب لت با سیستم عامل های اندروید یا IOS مورد استفاده قرار دهید. با توجه به گزینه های ظاهر شده در صفحه اصلی نرم افزار در میابید که دسترسی به دستگاه مختلف سیستم نظارتی امکان پذیر است:

  • Camera گزینه ای برای دسترسی به تصاویر زنده، بازبینی تصاویر ضبط شده، آلارم و E-map است.
  • Door دسترسی به تصاویر زنده، تماس ها و رویدادها  در اختیار شماست.
  • Alarm جهت دسترسی به منوهای آلارم مانند حالت محافظت، اتصال ویدئو و… است.
دانلود نرم افزار DMSS برای اندروید
دانلود نرم افزار DMSS آیفن (IOS)

مشاوره فنی و رایگان دوربین مداربسته

مشاوره خرید داهوا

نرم افزار Smart PSS

SmartPSS یک برنامه نظارت تصویری All In One و با امکانات کامل است. برای مشاغل کوچک تا متوسط که نیاز به نظارت بر افراد، اماکن و دارایی‌ها دارند ایده‌آل است. SmartPSS تمام دوربین های شبکه داهوا و دستگاه های ذخیره سازی را در یک رابط بصری و آسان برای استفاده یکپارچه می کند. این نرم افزار مدیریت کارآمد دستگاه، نظارت و پخش ویدئو، زنگ هشدار و پیکربندی تحلیلی، و همچنین راه اندازی و پیش نمایش ویدئوها را فراهم می کند.

دانلود نرم افزار SmartPss International
دانلود نرم افزار SmartPss نسخه General

نرم افزار DSS

این نرم افزار را در سه نسخه کنترل DSS تحت کامپیوتر، نسخه وب DSS و نسخه موبایل DSS می توانید مورد استفاده قرار دهید. نرم افزار داهوا DSS به کاربران امکان اتصال به سرعت و در لحظه به سامانه نظارتی را می دهد. همچنین رابط کاربری نرم افزار قابلیت سفارشی سازی توسط کاربر را دارد.

در نسخه کامپیوتر رمز گشایی GPU و پشتیبانی از تصویرهای چندگانه کاربرا برای نظارت و مشاهده تصاویر در یک صفحه را یاری می کند. اگر بخواهید بوسیله هر کامپیوتر که به اینترنت متصل است ناظر بر مکان مورد نظر از طریق دوربین های مداربسته باشید، می توانید از نسخه وب این نرم افزار داهوا استفاده کنید. نکته قابل توجه این است که با نسخه موبایل نرم افزار دوربین داهوا DSS تصاویر تا 4 دوربین به طور همزمان قابل مشاهده است. ضمن اینکه کنترل دوربین های اسپیددام و گردان نیز در دسترس است.

نسخه حرفه ای این نرم افزار با عنوان DSS Pro نیز به بازار آمده است. این نسخه یک نرم افزار توانمند، با انعطاف بالا و مقیاس پذیری پیشرفته را به کاربران ارائه می دهد.