اولین نکته در سیستم های مداربسته پس از نصب و راه اندازی، تعریف یوزر کاربر و رمز عبور است. در گذشته سیستم های مداربسته دارای رمز عبور و نام کاربری پیش فرض بودند. اما بسیاری از کاربران در تمام مدت از نام کاربری و رمز پیش فرض داهوا استفاده می کردند که این امر موجب سوءاستفاده خرابکاران و هکرها از اطلاعات کاربران می شود. به همین منظور شرکت ها کاربران خود را ملزم به تعریف یوزر و رمز پس از راه اندازی اولیه سیستم ها کردند. در این مقاله قصد داریم تا نحوه تعریف یوزر کاربر در دستگاه های داهوا را آموزش دهیم.

تعریف یوزر کاربر در دستگاه داهوا

برای تعریف یوزر کاربر در دستگاه داهوا ورژن 4 مراحل زیر را طی کنید.

  1. ابتدا بر روی صفحه راست کلیک کرده و گزینه Main Menu را انتخاب کنید.
  2. در پایین صفحه بر روی گزینه Account کلیک کنید.
  3. در صفحه باز شده به قسمت User رفته و بر روی گزینه Add کلیک کنید.
  4. در قسمت username یک نام کاربری برای خود انتخاب کرده و وارد کنید. قسمت Password یک رمز عبور که باید حداقل از 8 کاراکتر ساخته شده باشد را وارد کنید. در قسمت Confirm password رمز عبور خود را مجددا وارد کنید و در انتها بر روی گزینه OK کلیک کنید.
  5. در صفحه ی باز شده نام کاربری که انتخاب کرده اید نمایش داده می شود. می توانید با کلیک بر روی علامت مداد شکل نام و یا رمز را تغییر دهید. برای تغییر رمز عبور ابتدا دکمه مقابل گزینه Modify Password را فعال کرده سپس در قسمت Old Password رمز عبور قبلی را وارد کنید. در قسمت New Passwor رمز عبور جدید را وارد کرده و در قسمت Confirm Password مجدد رمز عبور را وارد کنید. در انتها بر روی گزینه OK کلیک کنید.

در این قسمت تعریف حساب کاربری در دستگاه داهوا انجام شد.

تعریف یوزر کاربر در دستگاه های داهوا

شماره 2

تعریف یوزر کاربر در دستگاه های داهوا

شماره 1

تعریف یوزر کاربر در دستگاه های داهوا

شماره 4

تعریف یوزر کاربر در دستگاه های داهوا

شماره 3

تعریف یوزر کاربر در دستگاه های داهوا

شماره 5

برای دریافت راهنمای خرید دوربین داهوا بر روی لینک زیر کلیک کنید.

راهنمای خرید دوربین داهوا
به این مطلب امتیاز دهید 🙂