برای انتقال تصویر و کنترل از راه دور دوربین های مداربسته برنامه های مختلفی وجود دارد. از نرم افزارهای انتقال تصویر در سیستم مداربسته داهوا، می توان به نرم افزار انتقال تصویر gdmss plus و gdmss lite اشاره کرد. این نرم افزارها از قابلیت های پخش تصاویر به صورت زنده، بازپخش تصاویر، دریافت هشدار و…. پشتیبانی می کنند. برای انتقال تصاویر دوربین مداربسته داهوا بر روی گوشی های اندروید می توانید از این دو نرم افزار استفاده کنید. برای دانلود و آموزش نرم افزار انتقال تصویر gdmss plus و gdmss lite با ما همراه باشید.

در این مقاله می خوانید:

نرم افزار gDMSS چیست؟

نرم افزار gDMSS یک نرم‌افزار موبایل است که توسط شرکت Dahua Technology توسعه داده شده است. این نرم افزار به عنوان یک اپلیکیشن مدیریت دوربین های مداربسته و دستگاه های نظارتی عرضه شده است. نام gDMSS مخفف “Dahua General Digital Mobile Surveillance System” است.

با استفاده از gDMSS، کاربران می توانند به دوربین های مداربسته و دستگاه های نظارتی خود که توسط Dahua تولید شده اند، از راه دور و از طریق اتصال به شبکه، دسترسی داشته باشند. این اپلیکیشن به کاربران امکان مشاهده تصاویر زنده، بازبینی تصاویر ذخیره شده، کنترل دوربین ها (مانند چرخش و زوم) و مدیریت تنظیمات را می دهد. این نرم افزار در نسخه های مختلفی ارائه می شود. gdmss plus و gdmss lite از نسخه های این نرم افزار هستند.

تفاوت نرم افزار انتقال تصویر gdmss plus و gdmss lite چیست؟

به طور کلی هر دو نرم افزار gdmss plus و gdmss lite برای انتقال تصویر دوربین مداربسته داهوا بر روی اندروید استفاده می شوند. تفاوت نرم افزار انتقال تصویر gdmss plus و gdmss lite در این است که نسخه gdmss lite ساده تر از نسخه gdmss plus است. در واقع نسخه Plus دارای قابلیت های پیشرفته تری نسبت به نسخه Lite است. این نسخه امکانات بیشتری را برای مدیریت دستگاه ها، تنظیمات پیشرفته تر، کنترل دقیق تر بر دوربین ها فراهم می کند.

دانلود نرم افزارهای انتقال تصویر gdmss plus و gdmss lite

لینک دانلود نرم افزار gdmss plus
لینک دانلود نرم افزار gdmss lite

راه اندازی نرم افزار gdmss

پس از دانلود و نصب نرم افزار مراحل زیر را برای راه اندازی دنبال کنید.

  • پس از باز کردن نرم افزار بر روی گوشی در بالا سمت چپ، روی آیکون خانه بزنید.
راه اندازی نرم افزار انتقال تصویر gdmss
  • سپس در پایین صفحه بر روی Device کلیک کنید تا بتوانید دوربین و یا دستگاه ضبط را اضافه کنید.
راه اندازی نرم افزار انتقال تصویر gdmss
  • برای جستجوی دوربین یا دستگاه بر روی علامت + کلیک کنید و سپس scan را انتخاب کنید.
راه اندازی نرم افزار انتقال تصویر gdmss
  • اگر قصد اضافه کردن دوربین را دارید، گزینه Wired Camera و اگر قصد اضافه کردن دستگاه ضبط را دارید، بر روی NVR کلیک کنید.
راه اندازی نرم افزار انتقال تصویر gdmss
  • گزینه p2p را از قسمت Add Mode انتخاب کنید. در قسمت SN، شماره سریال و در قسمت Device Name نام دستگاه را وارد کنید. همچنین در قسمت Username نام کاربری و در قسمت Password رمز عبور را وارد کنید. برای ذخیره تنظیمات بر روی علامت فلاپی کلیک کنید.
راه اندازی نرم افزار انتقال تصویر gdmss
4.7/5 - (3 امتیاز)